| Popescu_AdrYan_1994 a întrebat:

Salut am un telefon vonino ego qs450 si am urmatoarea problema cu el : cand il aprind imi apare mesajul :encryption was interrupted and can't complete. as a result, the data on your phone is no longer accessible. To resume using your phone, you need to perform a factory reset. am incercat sa il resetez si din bios si tot asa face. ce ii pot face?

1 răspuns:
| Flagel a răspuns:

Downloadeaza software-ul si reinstaleaza-l http://www.vonino.eu/software-download?productId=189