| sk0rsk0rr a întrebat:

Salut, am un Vodafone 875 mini-smart. Il am de nou. am o problema la el. nu imi merge wi-fi. dau pe retea zice. se obtine adresa ip. si asa ramane mult si bine. as vrea sa stiu ce poate avea. sau ce setari ii trebuiesc ca sa mearga. Multumesc astept orice parere. care ma poate ajuta tongue

1 răspuns:
| Andrei_Cristian_1971 a răspuns:

Salut, dai la setrai despre tel si dai restartare tel si atunci iti va merge tot! nu uita nu o sa mai ai inbaza de date niciun utilizator dupa restartarehappy