| MaxKiller911 a întrebat:

Am un ZTE Grand X IN si nu-mi descchide unele jocuri,nu pentru ca nu are performantele necesare, dar nu le deschide, stiti ce as putea face in afara sa-l root-ez?

1 răspuns:
| SheWasHere a răspuns:

Buna.
Asigura-te ca jocurile respective sunt instalate complet si corespunzator. Apoi, o problema ar putea fi din sistem. Uneori este mai bine sa nu inchizi aplicatiile (task killer) deoarece le va fi mult mai greu sa porneasca dupa. Am si eu un smartphone si patesc asta uneori, incearca cu un restart si apoi asteapta cateva ore - daca e sa fie de la asta, altfel nu ii trece.

Rabdare multa si succes!