| MJLO a întrebat:

Salut, am unde sa vad toate backup-urile facute, pe Android(Samsung), nu doar ultimul? Am facut backup, am dat revenire la setarile din fabrica si dupa, in loc sa ii dau restabilire sa mi ia toate aplicatiile vechi, i am dat backup crying si si-a facut backup gol. Ma intereseaza daca este o lista cu toate backup-urile sa ii dau restabilire la ultimul backup. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mail la support google sa-ti dea backupul anterior. De asemena, verifica Photos si Google Drive.