| Seby_Damian_1997 a întrebat:

Salut, are cineva acest model de Samsung si daca da, spuneti-mi cum se comporta, daca sunteti multumit de el!

http://www.cel.ro/......n-black-l/

Daca nu il aveti, ce parere aveti despre caracteristicele ce le are si despre pret!?

2 răspunsuri:
| Seby_Damian_1997 explică:

Multumesc frumos, si apopo, deocamdata mai ieftin de 1000 lei nu l-am gasit, pentru ca il urmaresc pe mai multe site-uri sa vad ce pret are!

| Tanase_Andrei_2000 a răspuns:

Este un telefon foarte frumos, foarte rapid (adica nu se va bloca), si nu este nici la bani foarte multi dar nu ezita sa cauti acest telefon si pe alte site-uri pentru al gasi mai ieftin (daca se gaseste mai ieftin).

Iar daca il vei cumpara iti urez sal stapanesti sanatos.

Bafta!