| Grecu_Alexandru_1992 a întrebat:

As dori sa cumpar un telefon, imi puteti recomanda unul sub 1000 de lei? M-am gandit la un Huawei p8 lite. Daca cumva sunt persoane ce detin acest telefon rog sa imi spuna daca merita si daca rezista in timp!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre el. Nu il laud pentru ca asa am laudat EBODA si ALLVIEW, dar m-a dezamagit complet.

La pretul acesta gasesti si SAMSUNG. De ex Samsung Galaxy J5.

| Helpmeforfree a răspuns:

I-ati Samsung j5 gold, este super, si-a luat soră-mea si sunt multumită de el, ca adpect si ca telefon este super, nu mi-as lua Huawei nici pe gratis

| Răzvi4Deni a răspuns:

Nu recomand telefoanele de acest gen. Sub 1000 de lei găseşti Samsung galaxy s 3 sau Galaxy J5.

| coconutintheshu a răspuns:

Este un telefon foarte bun (detin P7) dar iti sugerez un Samsung deoarece grafica este altfel, imi place mai mult cea de la Samsung.

Daca nu te intereseaza asta, il poti comanda.