| MariusA99999 a întrebat:

Salut, as dori sa imi iau un J5 2016 Duos, ce parere aveti despre el?
Am citit undeva pe net ca daca este dual sim nu este la fel de bun, e adevarat?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel dual sim este o problema cu apelurile, daca te suna pe un numar, si pe celalalt in acelasi timp, pe unu 100% iti spune ca nu esti in aria de acoperire, sau iti da ocupat instant. Iar j5 2016, am testat 3 telefoane pana acum, nu recomand sub nici o forma, lag, blocare in aplicatii, restarturi aiurea si multe altele. Ia-ti un a5 2016 si faci treaba mult mai buna!

4 răspunsuri:
| valy01 a răspuns:

Nu e adevărat că dacă e dual sim nu e la fel de bun, dar eu ți-aș recomanda a5 2016.

| MariusA99999 explică (pentru valy01):

Spune de ce, te rog!

| iVIBERGaming a răspuns:

Este bun pentru ca are dual sim dar cele cu dual sim se viruseaza repede si scapi greu de virusi!

| Antonio_Fedorca_2000 a răspuns:

Părerea mea despre el este foarte buna.Nu te poți aștepta la un telefon premiu.Il folosesc zilnic doar pentru conversații pentru că se aude foarte bine.Eu,de și nu sunt profesionist ți-l recomand. Daca vrei tot la clasa lui și prețul un pic mai scăzut îți recomand Huawei P8 Lite.