| SkaterBaa a întrebat:

Salut.
As dori sa-mi cumpar un telefon nou cu android
Vreau sa aiba un procesor de cel putin 1.2 si un 1 gb ram neaaprat.
Vreau ca memoria interna sa fie cat mai ok, adica minim 4 gb care sa-i pot utiliza, adica sa nu fie in genul ca din cei 4 nu stiu cat ocupa androidul si alte prostii d-astea.
Vreau ca telefonul sa aiba un android de cel putin 4.0 - ICS si camera cu blit pe spate si o camera frontala cu care sa pot face poze.
Ma intereseaza sa pot cumpara telefonul in rate fara vreo dobanda, asa ca recomandati-mi telefoane si locuri de unde sa le cumpar.
Nu-mi dati site-uri la gramada, m-am uitat pana acum pe quick mobile si pe eMAG, vreau altele, cat mai serioase si cu preturi cat mai bune.

1 răspuns:
| Al3xp a răspuns:

Salut, ai putea sa iti iei de la Germanos ceva, dar mai bine iti faci un abonament decat o rata, asa ai si abonament si telefon bun la un pret mic, acum depinde, fiindca tu doresti un telefon foarte performant si niciunde nu le gasesti ieftine inperioada asta. Uite-te putin printre telefoanele astea, si daca iti convine vreoun pret poti lua si la liber in rate : http://www.germanos.ro/......devices.eg