| gangstashit a întrebat:

Salut,as dori sa stiu si eu daca se poate face abonament Orange la fel ca la Vodafone.Cu un card bancar(Visa)si buletinul. Fara sa mai duc actele de propietate si tot.Multumesc anticipat! La multi ani!

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti activa un abonament Orange cu urmatoarele acte : Carte de identitate/ Buletin de identitate/ Carte de identitate provizorie si permis de conducere sau card bancar. Nu mai este nevoie sa prezinti si un act de spatiu.
O zi buna,
Orange Helpers

| radu75 a răspuns:

Si dupa aia cum o rezolvi cu mama si tata? a?

| gangstashit explică (pentru radu75):

Nu am 15 ani.am 22 de ani.nu cred ca am vreo problema de genullaughing

| Caricaturi_Comanda_1984 a răspuns:

Cel mai probabil o sa-ti ceara si o factura de utilitati (gaz, curent etc) de la adresa respectiva.