| George12356456 a întrebat:

As dori si eu o lista cu argumente Pro si Contra pentru Sony xperia M c1905 si Samsung galaxy s3 mini i8190(nu m-am decis pe care sa il cumpar).

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Daca vrei un telefon compact si practic, ia-ti s3 mini.Pt gamning as spune ca Sony are un mic avantaj vorbind de placa grafica.Tu decizi

| George12356456 explică (pentru Nero):

Da,dar ma cam incomodeaza memoria la Sony(maxim 2 gb libera)....intrebare:Jocurile merg instalate direct pe cardul micro?/merg la fel de bine fiind tinute in card (vorbind de un card de cea mai inalta clasa)?

| Nero a răspuns (pentru George12356456):

La asta nu iti pot raspunde insa documenteaza-te, cel mai probabil merg instalate pe sd card, daca vine doar cu 2gb de storage.

| George12356456 explică (pentru Nero):

Ms,sanatate!

4 răspunsuri:
| Antonescu13 a răspuns:

Argumente PRO S3 mini

- gps
- radio
- 1gb ram
- camera de 5mp
Argumente Contra:

- baterie
- display de 4 inch
- baterie de 1500 mah

Iti recomand sa arunci o privire si aici: http://bit.ly/1mWjwua peste parerile celor care l-au cumparat deja!