| Alexandru_Ciortan_1984 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon iphone 5s si voiam sa va intreb care dintre modele ar fi mai rezistent la zgarieturi, pentru ca am auzit ca ar fi ceva probleme.
Merci!

Răspuns Câştigător
| SirAndi a răspuns:

Eu unul nu imi tin iphone ul in husa, la ce naiba iti mai cumperi telefon subtire sa il tii in husa. Eu iti recomand silver/gold, si ii poti pune o folie pe spate, fata este foarte rezistenta. bafta!

1 răspuns:
| SorinTudor a răspuns:

Daca iti iei un iPhone automat iti vei lua si husa mai ales in cazul 5/5s care au spatele din aluminiu si este predispus la zgarieturi laughing plus ca la pretul ala nu mai conteaza 50-100 de lei in plus. Eu am avut 4S pana de curand si arata ca nou si acuma dupa 2 ani de cand il am. husa si folie sunt importante cand dai un sac de bani pe un telefon laughing