| Loker a întrebat:

As vrea sa imi iau un LG G4 si vreau sa stiu parerea celor care stiu sau care au avut acest device. Se merita cumparat? Ce aveti sa imi spuneti in legatura cu el?

Răspuns Câştigător
| andreeap200116 a răspuns:

O prietena are telefonul asta asa ca o sa ti spun parerea mea in legatura cu el din ce am vazut la ea.
Da, design ul e dragut (cu piele pe spate), e mare (5, 5 inch), face poze excelente, se misca ok, daaar, exista un dar, la o anumita perioada de vreme ( la prietena mea cam cateva luni) se blocheaza ( mai ales pe timpul iernii, efectiv nu prea poti face nimic pe el) si efectueaza la un moment dat anumite comenzi de unul singur. Cum am mai spus este un telefon bun din cate am vazut, dar daca ti se intampla ceva de genul asta o sa ai ceva bani de bagat in el.
Eu nu sunt specialist in telefoane ti am vorbit doar de ce am vazut ca se intampla cu telefonul prietenei mele si am citit pe net ca asa au patit si alti. ba la altii dupa un an s-a inchis de tot si nu a mai mers. M am interesat bine cu privire la modelul asta de telefon fiindca acum o luna mi-a trecut si mie prin cap sa il iau, dar m-am razgandit dupa ce am aflat ce ti am spus mai sus. Plus ca nu merita nici banii, eventual doar camera care e de 16, dar in rest. Poti sa iti iei de banii astia un telefon mult mai bun, de exemplu: Samsung galaxy a5 (2016) care e 12 mil si ceva, Samsung galaxy a5 (2017) la 16 mil si ceva, Huawei P8 la 14 si ceva pe auriu si 13 pe negru, etc. Mai cauta pe Emag sau ce site vrei tu sa vezi ca gasesti telefoane mai bune si nu te grabi, cauta bine informatii cu privire la telefonul care te hotorasti sa il cumperi, citeste mai ales parerile celor care il au deja. Sper ca te am ajutat!

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Este un telefon extraordinar de bun, a avut o problema de soft, mai exact modelele fabricate inainte de septembrie 2014, bootloop se numeste. Cand il iei vezi cand a fost creat, oricum, daca o sa intampini problema asta repararea este gratuita.

| DAnc3 a răspuns:

G4 are probleme de soft, uită-te pe net despre bootloop.

| Karina_Amalia_1975 a răspuns:

Eu am un Lg pot spune ca e bun