| elysey a întrebat:

Salut as vrea sa va intreb si sa imi raspundeti la cateva intrebari la care nu sunt lamurit.
Prima ar fi am un Orange hiro care i-am instalat alta versiune de android..Il mai primeste la garantie? Daca nu, il pot instala pe cel original fara sa isi dea seama?
A doua intrebare ar fi l-am decodat la service am pierdut garantia?
Va rog. Frumos sa imi raspindeti la ambele intrebari dar cineva care cunoaste nu doar sa zica asa din cap, va multumesc frumos si va astept calduros cu raspinsurile voastre, sa aveti o zi buna!

1 răspuns:
| relustefan a răspuns:

Asta cu resetarea si depanarea sunt faikuri, ia-ti un telefon performant la pretul minim după piata si ai scăpat de coduri de aprobării.cum se spune mergi pe mana ta ori dai un ban dar sti ca face.si ei au nevoie de bani!