| GeXz a întrebat:

Astazi, m-am uitat pe unele site-uri de telefoane mobile (replici).
A-si dori un sfat de la voi.

Ce a-ti alege dintre Samsung Galaxy S III - REPLICA-cu Android 4/0/4 1SIM ReView http://www.youtube.com/watch?v=3UywNrFoWhU
Sau iPhone 5 -REPLICA- cu Android 4/0/4 1SIM - ReView-http://www.youtube.com/watch?v=3UywNrFoWhU

Astept pareri :D!

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Nu iti recomand replica. Mai bine iti iei un telefon mai slab si de firma...

Daca replica s-a stricat poti sa iti iei adio ca numai poate fi reparat.

| MadalinNedelcu a răspuns:

In loc sa dai 1000 de lei pe o replica eu iti recomand un Allview P5 Quad, telefon nou lansat, cu caracteristici de vreo 10 ori mai bune decat replica asta.
Allviex are Android 4.2 Jelly Bean, camera 8mpx, procesor quad-core 1. 2Ghz, ecran IPS HD.
Calitate mult mai mare la aceiasi bani.
Preferi sa detii un telefon performant sau replica unuia?
Bafta!

| Lucky8 a răspuns:

Mai bine cumparati un LG l7 sau l9 ca e muuuuuult mai bun.(ps :am si eu si e ffff bun). SUCCES!

| GeXz explică:

Momentan detin un iPhone 3G, m-am plictisit de el, mai mult de 20 jocuri/aplicati frumoase pentru iOS 4.2.1... restul incep de la 4.3.

Avand 250 ron, ma gandeam sa imi vand iPhone-ul meu cu 300 ron, si sa cumpar acele telefoane, dar nu stiu care din ele. Am sa ma mai uit pe unele forumuri, Multumesc pentru raspunsuri big grin!