| savarsit a întrebat:

Salut, astazi mi-am luat un iPhone 4, am gasit anuntul pe Mercador.ro am probat aproape tot, insa cand am ajuns acasa am observat ca wi-fi-ul il prinde cam greu, adica trebuie sa ma duc langa camera cu router sa ma conectez, apoi sa ma intorc la mine (Si se mai blocheaza din cand in cand) si merge greu... asa sunt toate oare? si mai are o problema, cand il scutur se aude ceva miscandu-se in el. o fii oare acel motoras de vibratii? ca nu ii merg vibratiile
Multumesc!

7 răspunsuri:
| paulpetrolistu a răspuns:

Inseamna ca e contrafacut! du-te si compara-l cu originalul!

| savarsit explică:

Nu este contrafacut, iti spun sigur happy am verificat imei, i-am bagat icloud, i-am facut cont Apple si am bagat melodii prin itunes... jocurile merg perfect de pe appstore. Precizez ca aveam un Samsung galaxy y care mergea wifi-ul perfect la mine in camera

| gmbod1 a răspuns:

E contrafacut! trebuia sa te duci la un specialist cu (vanzatorul)

| CrissMiru a răspuns:

E contrafacut...

| savarsit explică:

Nu are cum sa fie contrafacit, jocurile merg perfect, touchu-l la fel, iOS 7 la fel... nu ar avea cum sa fie contrafacut. Sa fie oare de la antena wifi?

| savarsit explică (pentru savarsit):

Si am verificat si imei-ul. nu e contrafacut!

| HolyDesire a răspuns:

Incearca un reset la soft happy