| Razvysal a întrebat:

Salut
Am un iphone 6 luat acum o saptamana de la flanco
Am observat ca atunci cand scutur telefonul se aude ceva metalic, ar trebui sa ma ingrijorez?
Funda

Răspuns Câştigător
| wizzkid a răspuns:

Salut :d si eu iphone 6 :d sunetul se aude de la 'gaura' de la blit :d nu iti face griji este ceva pus de ei big grin mie mi-au spus cand am cumparat telefonul

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danyfrz a răspuns:

Salut si eu am acelasi sunet la un Samsung galaxy A3, se aude in dreptul camerei, dar nu imi fac griji. Stai linistit ca nu se intampla nimic. Daca simti ca ceva e in neregula te duci la garantie fiindca el este capsat si nu ai tu nici o vina ca se aude, deci ai de ales.
O zi buna

| Delocimportant a răspuns (pentru danyfrz):

"Iegzact". Si la mine e asa. Am un Orange Hiro.