| FnaticCosmin a întrebat:

Salut, astazi mi-am pierdut telefonul, care imi poate spune, aveam cartela Orange, as vrea sa imi recuperez numarul de telefon se poate? cat trebuie sa platesc?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Imi pare rau pentru. intamplare sad
Nu platesti nimic, mergi la Orange si iti dau acelasi numar pe o noua cartela/inchid accesul la cea veche. Din pacate, vei pierde numerele salvate pe prima cartela.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa-l recuperezi doar daca aveai abonament, altfel nu.
E gratuit daca ai abonament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cartela ai gratuit numai daca ai un minim de vechime in retea si nu stiu cat credit reincarcat pe cartela. Altfel platesti 7 euro+ tva.