| king5151 a întrebat:

Salut... aveam telefonul pe birou si cand ma uit la el apareau acele dungi rosii, albe, albastre ca si cum ar fi spart dispay-ul, intr-adevar e spart intr-un loc mic in ecran dar nu l-am mai scapat in ultima luna, prima data cand mi se intampla, am apasat butonul HOME si gata s-au oprit. Ce ar putea fi? Nu m-am atins de el in acel timp

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Pai a fost de ajuns sa-i aplici doar putina presiune, s-a dus...