| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Azi am dat comanda pe eMAG pentru telefonul Nokia Asha 306. Ce parere aveti de telefon, merita banii, 350 lei? Si am inteles ca necesita un fel de cartela "mini SIM", cum as putea sa procedez?
Dau Funda! happy

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Salut,e un telefon decent care la 350 lei poti sa iti faci treaba cu el.

Daca nu ma insel mini-sim e cartela sim normala. Orcum in caz de nu se potriveste te duci la orce service gsm si iti taie sim-ul cu un cutter special si costa in jur de 10 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varul meu are acest tip de telefon de un an...si e multumit.
Si eu cred ca mini-sim este cartela normala...
In rest, e destul de ok telefonul. Pozele sunt dragute, se aude clar muzica si este si rezistent la socuri big grinlaughing)