| Doreata_Andrei_1998 a întrebat:

Salut, azi am sincronizat iphonul meu cu itunes si telefonul a stat pe laptop, dupa ce s a terminat sincronizarea, am inceput sa am probleme cu semnalul, eu de obicei in casa am minim 3 casute, iar acum am maxim 3, tin sa mentionez ca este un iphone4 daca ajuta, ma gandesc ca s a magnetizat ceva nu stiu. Funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic! Prin sincronizare nu se transfera date, trebuie sa-i dai un restart la telefon!