| Lightdark a întrebat:

Salut, bună dimineața, poate cineva sa mă lămurească de ce telefoanele VERTU costă așa de scump? Adică că și hardware sunt foarte foarte învechite, nici la momentul lansării lor nu erau un wow, erau multe alte modele mai bune, totuși de ce costa atât de scump? De exemplu acest telefon costă 9000 euro, de ce? https://www.gsmarena.com/vertu_signature_touch_(2015)-75 86.php

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Datorita materialelor exterioare. nu au treaba cu performanta hard