| costel3 a întrebat:

Salut,cand conectez telefonul cu cablu usb la calculator, mi se incarca dar nu pot sa scot poze din telefon nici nu-mi apare telefonul la calculator am incercat de multe ori si nu merge?

10 răspunsuri:
| miuuuuxd a răspuns:

Incearca cu alt cablu USB sau la alt calculator.

| costel3 explică (pentru miuuuuxd):

Alt telefon tot model ca al meu merge da al meu nu merge

| Mikasa707 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la telefon Nokia lumia dar am reusit sa-l conectez descarcand o aplicatie pe laptop care sa-mi permita sa intru in continutul telefonului.

| Mikasa707 a răspuns:

Poti sa cauti on-line informatii despre sincronizarea modelului tau de telefon la calculator. Eu asa am facut, am intrat pe site-ul oficial Nokia si Microsoft si m-am interesat.

| Chiperi a răspuns:

Vezi ca sunt unele programe.

| costel3 explică (pentru Chiperi):

?

| LeonardRoller a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta. Iti apare telefonul la calculator doar atunci cand ai un Card SD introdus in telefon.
Funda?

| costel3 explică (pentru LeonardRoller):

Aveam si cardul in telefon, si nu-mi apare