| fear1234567 a întrebat:

Cand o sa apara iphone 5s la Vodafone?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu am auzit ca in Decembrie.

| fear1234567 explică (pentru OnuOnulică):

Asa mult? cred ca din moment ce a aparut la magazine online precum quickmobile sau okazii, ar trebui sa apara si la Vodafone, Orange sau cosmote mai repede

| valentino52 a răspuns (pentru fear1234567):

In decembrie apare... inteleg senzatia eu in 2 saptamani ma duc in Franta sa-l iau ca pe Okazii vor baietii 4500 si eu il iau cu 3500 de acolo.De diferenta aia de bani ma plimb cu prietena mea, doar ca sper sa mai aiba in stoc modelu care il vreau...