| RobertML a întrebat:

Cand se va adauga in stocul Orange telefoanele :

1. Samsung Galaxy Grand II

2. Samsung Galaxy Grand Prime

www.eurogsm.ro - partenerul Orange are aceste telefoane in stoc. La sfarsitul lunei Iunie-Iulie voi prelungi un abonament si am dreptul la telefon si as vreau unul din cele doua. Se va aduce la orangfe pana in Iunie-Iulie?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ţi-am mai spus şi anterior că aceste modele NU cred că vor mai reveni pe stocul Orange...

Toate cele bune.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Cele doua modele de telefoane nu vor fi prezente in oferta Orange, doar magazinele partenere le au.

O zi buna,
Orange Helper