| nimicitorul a întrebat:

care dintre aceste 2 telefoane, Samsung galaxy fame si mini2 are placa video mai buna? dar dintre mini2 si Samsung galaxy chat?

7 răspunsuri:
| SeNNNz a răspuns:

Samsung Galaxy fame

| Tavy201 a răspuns:

Dintre toate care le-ai zis fame-ul e cel mai bun, după chat si ultimul fiind mini 2-ul

| nimicitorul explică (pentru Tavy201):

Si se aude tare la fame difuzorul a si am citit la una ca cica dupa 2 saptamani i s-a stricat difuzorul nu are cum nu.,,, a si chat tie ti se pare un telefon bun?

| Tavy201 a răspuns (pentru nimicitorul):

Nu neaparat ca mi se pare, dar uita-te la specificatii, dezavantajul este display-ul mic dar are mai multe avantaje ca mini 2. Android upgradabil la 4.1.2/mini 2 la 2.3.6. are tastatura qwerty/ mini 2 nu. are display-ul cu 0.27 inchi mai mic decat mini 2 dar are si ditamai tastatura

| Raptorz a răspuns:

Salut!
Samsung galaxy chat vs Samsung galaxy mini 2?
Mini 2 castiga deoarece este mai bun din toate punctele de vedere mai putin androidul care nu difera la aplicatii sau jocuri.
Dintre toate Samsung galaxy fame este bunicel deoarece are camera secundara si blit.
Bye!

| nimicitorul explică (pentru Raptorz):

Ba nu este adevarat tu nu ai vazut ca galaxy chat are placa video ca la s2 plus broadcom iar mini 2 are qualcom snapdragon deci chat este mai bun si are si un design foarte elegant(foartee).

| Raptorz a răspuns (pentru nimicitorul):

Eu nu vorbesc ca sa nu adorm...
Am si dovada :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3883&idPhone2=4866
Arata-mi cu ce este mai bun chat decat mini 2 exceptatd OS-ul.