| LuCyAnHo a întrebat:

Salut.Care ma poate ajuta? mi-am luat o tema exact ca iphone imi arata la fel ca iphone ( meniu etc. ) pe Nokia 5230 dar vreau si stilul de la iphone de mesage pe Nokia 5230. Cel care imi da aplicatia ii dau funda

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu cred că ai să găsești așa ceva pentru Nokia.

| LuCyAnHo explică (pentru Azµre):

Serios? m-am uitat acum 30 min pe youtube happy de aia. imi doresc asa mult happy

| Azµre a răspuns (pentru LuCyAnHo):

Pentru andoid sunt launchere speciale atât știu,

| LuCyAnHo explică:

Esti sigur? sa nu il iau degeaba? happy l-ai incercat tu macar?

| ionutzalee a răspuns:

Salut am avut si eu Nokia 5230, si tot la fel am avut tema asta si ca sa bagi mesageria intra pe mobile9 fa-ti cont si cauta la aplicatii http://www.mobile9.com/

| LuCyAnHo explică (pentru ionutzalee):

Am cautat dar nu gasesc. de aceea am apelat la TPU