| AdrienWH a întrebat:

Salut.Ce ar trebui sa aleg intre un iPhone SE sau un iPad (2018)? P.S. Nu imi ziceti de Android! M-am plictisit de el si vreau sa trec pe iOS.Deci ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AlexuTzzuAlex2000 a răspuns:

Pai pentru jocuri IPad, iar daca vrei sa vorbesti la telefon iphone se happy te poti juca si pe SE, dar ecranul este mai mic, depinde ce vrei sa faci cu el!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de tableta iti iei ipad, ai nevoie de telefon iei iphone. E destul de simplu

| Adry05 a răspuns:

E naspa iphone SE, daca tot vrei Iphone macar opteaza pentru un s ceva

| gelu1970 a răspuns:

Daca in final te hotărăști pentru telefon, alege altă castană. SE e castana cea mai problematică din gama lor.
Chiar daca te roade sa iți iei Apple eu te sfatuiesc să gândești. Se spune că domnia și prostia se plătește. Și in cazul acesta o platești din banii tăi.

| Arthiom a răspuns:

Nici unul din ele. Fugi de tot ce e facut de Apple in afara de monitoare.