| MaxKiller911 a întrebat:

Ce jocuri/aplicatii tari stiti pentru Android ( nu conteaza daca sunt free sau nu).
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| angi_4331 a răspuns:

Subway Surfers; SMS Gratuit Romania; Pou; 3d Bowling.

| iesiacasa a răspuns:

Sall eu ti-as recomanda urmatoarele jocuri :temple run oz, real racing 3, pes2012, subway surfers, need for most wanted, iar app spbl 3d(o tema tare )

| AuroraLaptelui a răspuns:

Subway Surfers.

| bella98 a răspuns:

Eu am : Air Penguin, Bottle Shot, Instagram, Logo Quiz, Pou.

| AnnaMaria_Letyzia_1987 a răspuns:

TEMPLE RUN OZ
Exista unul free si unul care costa. daca il iei pe cel free nu poti juca pentru ca iti spune ca trebuie sa il iei pe cel care costa. dar e super misto