| Nimeni10 a întrebat:

Salut, ce parere aveti de digi cartela pe telefon, e problema cu semnalul?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Verifica pe https://www.aisemnal.ro/home
,caută zona unde stai și vezi daca ai semnal.

| SuNaM a răspuns:

Sunt client Digi de pe undeva de prin 20010. Probleme cu semnalul nu am avut niciodata decat in cladiri cu pereti foarte grosi cum e un bloc din ala de pe vremea lu' Ceausescu. Problemele la semnal s-au remediat de cand Digi a facut parteneriat cu Orange parca( sau cu Vodafone) si cand semnalul digi este pierdut intra automat pe semnalul de la cealalta retea in roaming gratuit. Totusi recomand abonament, este 25 de lei si ai si net si minute nelimitate. Si inca ceva despre ei, doamne fereste sa ai nevoie de ceva din call-center pentru ca au cel mai nasol customer service.

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Da. In anumite zone sunt probleme cu semnalul. Știu de la părinții mei.