| bogdy20000 a întrebat:

Salut, ce părere aveti de Huawei 10 lite? Credeți ca poate fi peste un Samsung A7 sau A8? Care îl recomandați dintre aceste 3?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Huawei este un telefon bun ca soft si arata bine ca design, insa daca te intereseaza si partea de photo si Galerie, ei bine...Nu e cea mai buna alegere.
Samsung insa, cred ca e mult mai bun.

3 răspunsuri:
| Sara1248 a răspuns:

As alege Samsung a8

| ralucaaadobre8 a răspuns:

Am si p20 lite si Samsung a8. prefer samsungul. Huawei e destul de complex are meniul mai diferit fata de celelalte si e mai amplu cat despre poze Samsung clar

| AnonimusDmn a răspuns:

Huawei 10 lite este un telefon foarte bun. Am și este super tare Funda!?