| George12356456 a întrebat:

Salut! Ce părere aveți de iPhone XR? Merita cumpărat în 2021? Fundă!

14 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Păi tu ști, in funcție de bugetul tău. un tel bun gasești și la 1000 lei.

| George12356456 explică (pentru Legion7X):

Sunt de acord cu tine, însă l-am găsit la un preț rezonabil (1800 lei) și ma întrebam dacă merita banii. Nici eu nu sunt adeptul telefoanelor mai scumpe de 2000 de lei.

| Legion7X a răspuns (pentru George12356456):

Nu știu ce sa zic. Depinde de tine. Una este nou, și sti clar că dacă este ceva în neregulă în returnezi in magazin, și alegi altul, alta când este de la X sau Y moment, în care și-a văzut omul banii și a plecat...

| Invictusman a răspuns:

Da, merita, de asemenea și iPhone XS, ambele sunt ok.

| Mirel4412 a răspuns:

E un telefon bun pentru daily activities. Urmatorul meu telefon o sa fie un p30 pro second hand, mai bine iau un flagship de 2-3 ani care inca bate multe telefoane recente, decat un mid-range care ma tine 2 ani(parerea mea).

| George12356456 explică (pentru Mirel4412):

Așa m-am gândit și eu. Mai ales ca are procesor mai bun decât X-ul, iar de x știu ca încă duce. De p30 îți pot spune ca e un telefon foarte bun (e actualul meulaughing) doar ca vreau sa trec pe iOS din motive subiective.

| George12356456 explică (pentru Legion7X):

Pai nou l-am prins la banii ăștia

| George12356456 explică (pentru Mirel4412):

A, un singur minus e amprenta în ecran, care ma scoate din minți uneori

| Legion7X a răspuns (pentru George12356456):

Bravo...

| Prisss a răspuns:

Eu as merge pe iphone 11, pentru ca e si mai nou, si are mai multe avantaje, plus ca e diferenta de pret este asemanatoare

| George12356456 explică (pentru Prisss):

In cazul meu a fost mare diferența de preț, ca altfel alegeam și eu 11.

| Prisss a răspuns (pentru George12356456):

Pai uite, si eu am vrut sa imi iau iphone 11, si ma uitam pe compari, ca acolo gasesti cele mai bune preturi de pe piata, telefoanele fiind noi... oricum, depinde mult de bugetul fiecaruia?

| Prisss a răspuns (pentru Prisss):

Fara semnul intrebarii

| George12356456 explică (pentru Prisss):

Eu unul 90% din timp cumpăr de pe eMAG. Mai compar prețurile cu Altex și cel. De flanco fug.