| xSunriseX a întrebat:

Ce parere aveti despre iPhone 4? este bun? merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Am si eu si pot sa zic ca este chiar foarte bun. L-am scapat de cateva ori(tare) si n-are nimic. Oricum, merge foarte bine, iti merita banii. Si uite cum facem noi reclama la iPhone4hee hee
Pa,pa!

23 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da, este foarte bun.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Iphone e un **** de telefon supraevaluat! Vrei performanta? Iati un Samsung galaxy s ( raportul calitate pret e cu mult peste panarama asta de " mar " stricat ). Iar cei care au iphone si considera ca e bun nu stiu ce inseamna un telefon si performantele lui. In cazul in care nu stii nu poti primi sau trimite date de la sau catre alte telefoane care nu-s Apple. Plus alte multe inconveniente gen internet slab, probleme cu softu si fereasca dumnezeu sa ti se strice ca te costa inca jumate de telefon sa il repari...

| Maariiaa a răspuns:

Este un telefon foarte bun, ți-l recomand. Din păcate, inventatorul a murit. Ultimul iphone pus pe piață este iphone 4s.Arată la fel ca iphone4 dar este cu mult mai inteligent și totul schimbat ca și conținut. Ți-l recomand cu cea mai desăvâșită încredere.
Merită cumpărat, dar să ai grijă de el!

| Emazio a răspuns (pentru Maariiaa):

Evolutia Apple nu o sa moara odata cu creatorulwinking ea va continua, numia ca va fi facuta de alti oameni

| Maariiaa a răspuns (pentru Emazio):

Da,doar că nu va fi la fel. Nimeni nu știe cum a creat telefonul.Mă rog!

| Emazio a răspuns:

Nu,mai bine mia rabzi putin, pentru co sa apara iphone5winking,ala are ecranul transparent, adica vezi pe cealata parte a ecranului, se vede prin el

| Maariiaa a răspuns (pentru Emazio):

Nu apare iphone5, pentru că cel ce a inventat iphonurile a murit acum două zile. Ultimul iphone pe care este deja pe piață este 4s. Arată la fel ca iphone4, însă aplicațiile și totul este schimbat.
Nu da informații greșite dacă nu știi.

| xSunriseX explică (pentru Emazio):

Au aparaut mai multe modele d iPh 5.nu se stie cum o sa arate.si chiar daca ar fi transparent ar costacred ca dublu cat costa 4 sau 4S

| xSunriseX explică (pentru Maariiaa):

Cel care a inventat iphone`ul a dat firma altcuiva in august.si acela se ocupa de Apple acum.o sa apara iPh 5 in 2012

| Raluxx a răspuns:

Da.este un telefon foarte bun. dinacela am si eu...l-am cumparat luna trecuta si pot sa zic ca este unul dintre cele mai bune telefoane cumparate! Eu te sfatuiesc sa-l cumperi daca ai aceasta oportunitate~Funda?puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| John1973 a răspuns:

Este mai slab ca acest telefon http://bit.ly/1vTDOUs

| Loryeu a răspuns:

E bun dar iti recomand IPhone 4S e celmai nouuuuu

| xSunriseX explică (pentru Loryeu):

Pana o sa apara 4s la noi.mai dureaza

| Maariiaa a răspuns (pentru xSunriseX):

A apărut deja!

| xSunriseX explică (pentru Maariiaa):

La noi in Romania nu a aparaut.mai citeste si u pe netwinking

| Maariiaa a răspuns (pentru xSunriseX):

Internetul este plin de minciuni, cum se spunea că a apărut și iphone 5. Mdea.Documentează-te în continuare pe site-uri cu viruși și informații greșite și o să ajungi minunat!

| xSunriseX explică (pentru Maariiaa):

Sti u ca site`urile alea au virusi?raised eyebrows daca p un site scrie cv poate fi minciuna. daca pe mai multe site`uri scrie aceeasi chestie. clar nu ewinking

| Maariiaa a răspuns (pentru xSunriseX):

Toate site-urile vor publicitate pe minciuni! Nu am pretentii de la tine!

| xSunriseX explică (pentru Maariiaa):

Adica nu ai pretentii de la mine?raised eyebrowsmai bine nu mai comenta.sau tine pentru tine chestia cu site`urilewinking

| Shikamaru a răspuns:

Iphone4 este nu este bun.este foarte bun...are o gramada de aplicatii noi fata de un touch normal. Daca ai posibilitatea cumparal si nu mai sta pe ganduri.

| misteryo50 a răspuns:

Mi-am cumparat iphone 4S si am facut schimb cu un Iphone 4 si am mai primit ceva bani in pluswinking parerea mea e ca iphone 4 normal e ult mai bun ca restul telefoanelor scoase pe piata la ora actuala, ti-l recomandwinking

| EN21 a răspuns:

E bun da cand este vorba de jocuri nu prea