| DevidALex a întrebat:

Salut,Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S4? Isi merita pretul? Stiti ceva telefoane bune, si anume sa fie : Smartphone, o camera foto decenta minim 8 megapixeli,sa tina bateria mult,rapid fara buguri,Sunt deschis si la alte variante,Un brand bun care sa isi merite banii este ceea ce ma intereseaza.
Asa la prima vedere Samsung Galaxy pare fainut, sunt diferente mari intre S3 si S4? Mi se pare mult 1700 lei pentru S4, In ideea ca mai am si alte lucruri de luat si nu prea vreau sa dau mai mult de 1000-1150 de lei pe un telefon, Mentionez ca am deja un Nokica c6-01 de vreo 2 ani,De care am fost si sunt foarte multumit.
Apreciez orice parere din partea voastra, MultumescAnticipat!
O zi faina, - D

1 răspuns:
| sweetangels a răspuns:

Eu am Samsung S3 si nu l-as da pe nimic in lume. S4 e mai scump si nu are multe in plus fata de S3 dar depinde aici de gusturi stii cum se spune...