| Show4You a întrebat:

Asi dori si eu sa-mi iau un telefon...Asi merge pe 2 variante samsung galaxy s2 sau iphone4s...
Eu as vrea un telefon cu multe aplicati (multe) si cu camera foto super buna si sa ma tina bateria ce varianta imi recomandati din astea >>2sasmung galaxy s2 sau iphone 4s?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti recomand iPhone 4S acum poti sa-i faci si Jailbreak! NU ca ar fi putine cele 300.000 de aplicatii free din App Store dar cu Jailbreak poti descarca orice aplicatie care costa bani ->gratis.

2 răspunsuri:
| sierjuu a răspuns:

Performantele de la Samsung galaxy s 2 sunt peste cele de la iphone 4 s.

| Show4You explică:

Astept mai multe raspunsuri ca sa vad pana la urma care ar merita bani dintre telefoane