| nimicitorul a întrebat:

Salut ce parere aveti despre telefonul http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g510-5250.php? Funda.Merita sa il cumpar.

2 răspunsuri:
| 4343gddhkied a răspuns:

Eu zic ca merita happy un prieten are si a zis ca mi-l recomanda si mie happy cica e foarte multumit de comenzile si functiile pe care le indeplineste happy acum totul e la alegerea ta, pune-ti intrebarea oare o sa imi placa dupa o luna cum mi-a placut la inceput happy!

| Mihaitza009 a răspuns:

Merita sa-l cumperi e un telefon bun ce isi merita banii si are si un design interesant si se misca bine in jocuri si aplicatii