Întrebare recomandată | myr3l13 a întrebat:

Salut,ce telefon imi recomandati la un pret maxim de 1000 roni?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Nokia 730 Lumia
http://www.emag.ro/......DQ12GBBBM/

34 răspunsuri:
| gpaul a răspuns:

Iti recomand un Motorola Moto G generatia a doua. Are un hardware foarte bun pentru ziua de azi si va primi ultimele update-uri pentru soft (curand Android Lollipop 5.0)

| AlexVernica a răspuns:

Orange Gova

| ShadowSHD a răspuns:

Nokia Lumia, un telefon foarte bun, eu folosesc un asemenea telefon si sunt foarte multumit fata de cele cu android.

| Alexxxs a răspuns:

Samsung galaxy S2! Este un telefon foarte bun, Lam avut si am fost foarte multumit de el! Pretul lui este de 939'99 Lei!