| BezeaToxica a întrebat:

Cei de la Gigabyte care produc telefoane ca Gigabyte Gsmart Roma R2 sunt buni, de incredere? Sau si ei fac telefoane ca cei de la Allview de iti vine sa le dai de toti peretii de ce proaste sunt produsel lor in timp( si intr-un timp FOARTE SCURT)
Funda!

1 răspuns:
| Alin4uuu a răspuns:

Sall nu cred ca fac telefoane proaste doar ca trebuie sa stii ce sa alegi de ex Allview are un p5 quad max sau ceva de genu si sa stii ca e f fain telefonul si performant il intrece pe Samsung S2 si eu trebuie sa imi iau un telefon si am sa imi iau un Allview qubo dupa multe cautari pe net am ajuns la concluzia ca nu firma conteaza doar sa stii ce vrei tu sa aiba un telefon si pe urma sa til alegi asa ca Allview qubo my perfect phone, bafta