| bogdangabic a întrebat:

cine imi spune si mie ce setari trebuie sa fac sa-mi functioneze youtube-ul pe Nokia "asha 309"?

2 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Eu am un asa 302 si imi incarca pana la 80% apoi nu mai merge.am pus intrebarea asta si aici,, am facut toate setarile dar nu am primit nici un raspuns bun. daca afli si iti merge te rog sa imi raspunzi si mie.ca idee cica ar fi de vina si softul pe care il ai, s-ar putea sa trebuiasca dat un update. eu la cooncluzia asta am ajuns dupa o multime de cautari fara raspuns

| yasser25 a răspuns:

Yamasha