| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Cu aproximativ o luna mi-am achizitionat un telefon si un abonament la Digi mobil, costând in 75lei avans la telefon(platiti la primirea telefonului) +20 lei (rata lunara)+ abonamentul 15lei ceia ce totalizeaza suma de 35lei/luna....si acum surpriza mi-a venit factura 75lei.
Deci, asa trebuie sa-ti vina la inceput? A mai patit cineva?
Multumesc!

7 răspunsuri:
| Nistor_Valentin_2002 a răspuns:

Nu cred ca e o greseala... suna la servicii clientii si intreaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur ca nu ai si alte servicii la ei? (internet, cablu)

| GeorgeGabriel20001 explică (pentru anonim_4396):

Am totul la Telekom, dar avand nevoie urgenta de un telefon, am recurs sa.l iau in rate 20lei+15 abonamentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trimite SMS cu cat ai de plata, nu vine factura scrisa. Trebuie sa-si faca cont pe DIGI ca sa vada.

| iwefgOficiall a răspuns:

Uita-te atent pe factura cei de la rds factureaza cate 2 luni pe factura.

| GeorgeGabriel20001 explică (pentru anonim_4396):

Deocamdata mi.a dat mesaj nu mi-a venit factura scrisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgeGabriel20001):

Nici n-o sa-ti vina, fa-ti cont aici: https://digicare.rcs-rds.ro/