Întrebare recomandată | RB26DETT a întrebat:

Salut, cum aflu cand imi expira abonamentul la Orange? Nu pot merge la ei momentan, as vrea sa ma uit pe internet daca este posibil.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este si mai simplu, citeste-ti contractul.
Te poti uita si pe internet, pe site-ul oficial Orange, dar trebuie sa ai sau sa-ti faci cont.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti sa afli informatii despre perioada contractuala pentru abonamentul tau consultand contractul de abonament sau cu ajutorul colegilor nostri de la Serviciul Clienti 411.
O zi buna,
Orange helper

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Cred ca trebuie sa fie tare greu sa te gandesti sa suni chiar oamenii de la Orange si sa te lamureasca ei... tare greu.

| vladutcornel a răspuns:

Nu expiră niciodată. După ce au trecut cei 2 ani (sau cât ai avut contract) de la semnare, se reînnoiește automat până hotărăști să îl închizi.