| Onica7 a întrebat:

Salut, cum ati crede ca este mai bine la un iphon 4s sa se actualizeze ios ul sau ramana cum este, deoarece am mai auzit ca : nu cred ca este ok sa se actualizeze ios la un 4s pentru ca merge greu, ma piuteti ajuta dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Gresit, total gresit Klauss. iOS 9(urmatorul, care vine in septembrie) ocupa mult mai putin fata de 7, 8, 8.3 etc. si ruleaza si mai bine. Fa update-ul cand vine, e mai mic decat 8.3.

1 răspuns:
| Userrr a răspuns:

Nu merge mai greu, insa iti va ocupa din ce in ce mai multa memorie.Mie mi se mare o prostie noul update.