| DavidMihail a întrebat:

Salut,cum pot sa dau sa vad care e parola la Samsung Galaxy Mini 2? Am intrat in setari,am dat la blocare ecran si zicea acolo sa-mi pun eu o parola cu degetul, sa-mi fac niste casute asa ca o parola.Am pus parola care am vrut-o si acum am uitat-o.Cum pot sa fac sa vad care e parola?

3 răspunsuri:
| oaldysefu1 a răspuns:

SI am patit asa, dar dupa un timp mi-am adus aminte.Cred ca trebuie sa dai resoft la telefon ca altcumva nu ai cum sa il deblochezi.Sau incearca la un magazin unde repara telefoane vezi ei ce iti spun.Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Multishark20 a răspuns (pentru DavidMihail):

Resoftarea consta in a aduce telefonul in starea in care a fost dupa creerea lui in fabbrica, insa cum se da resoft asa inchis fiind telefonul inca nu am descoperit nici eu(si eu am tot mini 2), deoarece nu am avut nevoie sa sterg datele.Bafta happy