| CristinelB a întrebat:

Salut! Daca am un telefon Samsung S3 Neo din Italia, gasesc baterie universala in Romania? La magazine?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Incearca la originale.ro acolo au de la huse pîna la baterii si incarcatoare, sau mai este siteul mobile direct si la ei gasesti, trebuie sa le scrii in mail modelul de telefon modelul bateriei voltaj amperaj si ei te anunta cand o au, sau daca o gasesti in stoc apesi pune in cos si ei ti o livreaza prin curier in 2-3 zile functie de stocul existent.Si poti opta pentru plata la curier, acolo platesti cu bani nu prin card, atit bateria cit si deplasarea celor de la fan curier sau cargus depinde cu ce firme de curierat colaboreaza ei.

| NunuNini a răspuns:

Nu exista baterii universale pentru telefoane. Poate vrei sa spui baterie externa? Astea se gasesc.

| EzSimple a răspuns:

Sigurat nu, iar baterie externa probabil, telefonul este destul de vechi in sine.