| DRAGOSH977 a întrebat:

Salut.daca imi transfer credit de pe un numar la altul,la acea cartela care am transferat pot sa-mi bag optiuni?(Retea,, Orange").

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, utilizatorul care primeste creditul va putea sa activeze orice optiune doreste, in functie de valoarea creditului de care dispune.
E important de stiut ca resursele optiunii vor putea fi utilizate numai in perioada de activitate; de asemenea, creditul primit prin transfer ofera 5 zile de activitate, fara perioada de gratie.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| denys2000 a răspuns:

Practic ar trebui sa poti pe Orange