| PupDavid a întrebat:

azi mi-am luat o cartela Orange de 5 E si am bagat-o in telefeon. Dupa asta am vrut sa transfer creditul de pe acea cartela pe alta cartela dar tot de Orange folosind optiunea transfer credit!
Deci(fara deci), am apelat *100# de pe cartela cu 5 E si am dat pe 7 adica - credit si reincarcare- apoi trebuia sa imi apara la 4-transfer credit dar nu imi aparea asta erau alte optiuni... de ce? va rog sa ma ajutati e urgent!!!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne trimiti intr-un mesaj privat numarul de pe care ai vrut sa transferi credit si numarul pe care ai vrut sa transferi. Vrem sa verificam si noi situatia.
O zi buna,
Orange Helpers