| Sooorin a întrebat:

Salut, dati-mi si mie un link de download la facebook (android )pentru galaxy mini 2, dar care sa nu necesite conectare la internet.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oricum l-ai descarca, pentru a-l folosi iti trebuie conectare la internet.De la pc cum intri pe facebook? Ai un tablou cu fb.si te uiti la el? Intelege ca nu se poate.

| Intruder19 a răspuns:

Facebook este o comuniate online, tot traficul se face prin servere lor asa ca nu ai cum sa nu folosesti internetul.

| eandopuncttk a răspuns:

Tu unde ai mai auzit de "download fara conectare la internet"?
incearca sa cauti kitul ala de facebook il copii in pc si apoi il transferi in telefon

| Sooorin explică (pentru eandopuncttk):

Nu, adica sa downloadez facebookul in pc, il transmit prin usb in telefon, dar in telefon sa nu imi ceara conectarea la internet pentru a folosi facebook, sa folosesc facebook fara sa fiu conectat la net, aplicatie, prin java, ceva nu stiu

| eandopuncttk a răspuns (pentru Sooorin):

Si cum sa fii conectat la fb in cea a mea fara net? de unde sa te conectezi la net?

| Sooorin explică:

Bine ho, gata am inteles!

| sollo2 a răspuns:

Este imposibil! E ceva de genu:vrei sa pui o intrebare pe TPU dar fara sa ai net pe calculator.

| Ice_Eci_1997 a răspuns:

Din pacate pentru tine... nu exista

| Ice_Eci_1997 a răspuns:

Nu se poate.ce nu intelegi?