| Abrax a întrebat:

De cateva zile am o problema cu descarcarile din Magazin Play. La inceput nu mai mergea pe wifi, acuma nici pe data mobile. Ii dau descarcare la o aplicatie, imi arata ca se incepe descarcarea dar nu se intampla nimic si cand ma uit sus in bara imi apare ca este pauzat downloadu. Precizez ca mai am destula memorie in telefon si date mobile... Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa a fost si la mine. Incearca setarile de aici: https://support.google.com/googleplay/troubleshooter/6241347?
Daca nu merg in service.

1 răspuns:
| Deea_Andreea_1998_g427 a răspuns:

Aceasi problema am si eu si nu merge cu setarile acelea. Tu cum ai reusit?