| Dani9tm a întrebat:

De ce in telefon spune ca am consumat 5 aproape 6gb trafic date din data de 15 cand primesc de la digi pana azi iar de la digi imi arata ca am consumat 8.5 gb? Cum masoara astia cat net folosesc ca ceva e dubios aici.

Răspuns Câştigător
| vladv26 a răspuns:

Masuratorile ar trebui sa fie la fel. Fie nu te-ai uitat tu cum trebuie pe telefon, fie cei de la Digi iti pun in plus.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu intotdeauna aplicatiile folosite in telefon arata corect.Am patit si eu cu 3G Watchdog.Dar diferentele erau de 20-30 mb.