| Al3xutzz a întrebat:

Salut, am o problema! Mi am facut abonament la digi( cel de 5 €). Dupa cateva zile am primit mesajul asta:
Stimate client, ati utilizat pana astazi 100% din traficul de date mobile pe care il puteti efectua in roaming national luna aceasta. Efectuarea de trafic de date mobile in roaming national va fi posibila doar incepand cu data de 01 a lunii calendaristice urmatoare. Traficul de date mobile in reteaua proprie Digi Mobil poate fi efectuat in continuare, conform tipului de abonament contractat. Va multumim! Echipa Digi
Nu stiu ce înseamnă!? La cost control imi spune ca n am consumat netul! Help me, please!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Suna la ei si te va lamuri.
O seara bunahappy