| messijunior a întrebat:

De ce merge Subway Surfers cu spatele pe Samsung Galaxy S2 Plus? Va rog sa imi spuneti.Am telefonul de o luna si un pic si nu imi place ca merge asa.

Răspuns Câştigător
| andyx11 a răspuns:

Deoarece nu ai licenta!

5 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Nu e adevarat cu licenta. E free, deci nu iti trebuie licenta. straight face Cred ca e din cauza ca ai prea multe aplicatii deschise in fundal.

| messijunior explică (pentru iamSeBy):

Nu e de la aplicatiile de pe fundal fiindca a fost primul meu joc si nu aveam decat magazin play si accu weather pe ecran deci nu e de la asta.

| iamSeBy a răspuns (pentru messijunior):

Nu conteaza ce e pe ecran. El, in fundal mai executa niste aplicatii. Tine butonul de Home apasat, si o sa iti apara un meniu, ii dai la manager activitati, si inchizi toate ferestrele alea care iti apar acolo.

| messijunior explică (pentru iamSeBy):

Stiu asta din nainte sa il am.Nu e de la asta.

| iamSeBy a răspuns (pentru messijunior):

Inseamna ca e alt motiv, oricum, treaba cu liceenta nu are nici o legatura, iti zic sigurwinking Poti sa te uiti (de obicei arata) la ce ofera in plus varianta platita si o sa vezi ca nu zice nimic de redare mai buna sau orice alt ceva legat de asta.